همکاری با ما

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]
[vc_single_image image=”4984″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1602776356930{border-top-width: 10px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;border-left-color: #d31b6b !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #d31b6b !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #d31b6b !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #d31b6b !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 5px !important;}”]

نحوه تکمیل فرم استخدام

دربهای هلدینگ باما همیشه به روی متخصصین با تجربه باز است. همین حالا رزومه خود را برای ما ارسال کنید. در صورت لزوم ما با شما در ارتباط خواهیم بود.

  هلدینگ باما بزرگترین هلدینگ فروشگاهی شرق کشور است که با بهره گیری از علم روز دنیا در حوزه امور مرتبط با تامین، توزیع و فروش کالاهای ضروری شهروندان و نیز با تکیه بر دانش منابع انسانی حرفه ای و تجربه ی بدست آمده در طی سالها فعالیت در این زمینه، افتخار دارد با در اختیار داشتن 35شعبه در تمامی مناطق مشهد در خدمت هموطنان عزیزمان باشد.

  آدرس:

  مشهد-احمد آباد، میدان دکتر شریعتی، مجتمع اداری زیست خاور، طبقه 14 واحد 1408

  شماره تماس:

  0513139

  ایمیل:

  info@bamaholding.ir