۰۹۱۲۴۸۸۴۸۷۷
آخرین بروز رسانی : ۱۳ اسفند ۱۳۹۸

سازمانها جهت ارزیابی عملکرد سازمانی و همچنین استفاده از نگاه بیرونی به مشکلات و معضلات سازمانی خود در صدد استفاده از سر ممیزانی هستند که ضمن استفاده از تجارب آنان و بهینه سازی سیستم مدیریت خود ،دانش و آگاهی ممیزین داخلی خود را نیز ارتقاء دهند .دراین راستا پروژههایی مبنی بر انجام ممیزی داخلی سازمان توسط کارشناسان خبره نیز انجام میشود که به جد میتوان از کارآمد ترین مدلهای آموزشی پرسنل نام برد .

ادامه مطلب ...

مشاوره EFQM

۶ شهریور ۱۳۹۴

Facebooktwitterlinkedin

مشاوره EFQM به سازمان هایی که می خواهند در مسیر سرآمدی و تعالی سازمانی حرکت نمایند توسط تیم مجرب و متخصص مشاوره مدیریت انجام می گردد.

مشاوره خود ارزیابی EFQM

مشاور EFQM بعنوان تسهیلگر فرآیند خود ارزیابی EFQM ، سازمان را بر اساس مدل تعالی سازمانی EFQM  راهنمایی می نماید ، نقاط قوت و فرصت های بهبود سازمان در جلسات خود ارزیابی مشخص می گردد.
مشاور EFQM ،  فرآیند خود ارزیابی را با یکی از روش های خود ارزیابی شامل پرسشنامه ، کارگاهی ، پروفورما ، شبیه سازی جایز و روش های تلفیفی بر مبنای جدیدترین ویرایش مدل تعالی سازمانی EFQM 2013  ، طرحریزی و اجرا می نماید .

 

ادامه مطلب ...

تیم مشاوره ایزو 9001 ، استاندارد بین المللی ایزو را در سازمان ها و صنایع مختلف استقرار نموده و بصورت حرفه ای با استاندارد های مدیریتی و کاربرد آن در صنایع مختلف آشنا می باشد . شما ما با گرفتن مشاوره ایزو 9001 از تیم مشاور ایزو می توانید در کمترین زمان سیستم متناسب با سازمان خود را استقرار نموده و گواهینامه ایزو 9001 را اخد نمایید.

با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 در سازمان شما ، دوباره کاری ها کاهش یافته ، خواسته های مشتریان برآورده شده و رضایتمندی مشتریان  افزایش می یابد. تیم مشاوره ایزو 9001 ( مهندس محمد رحیمی یزدی )  خدمات مشاوره ایزو 9001 را با قدم های زیر در محل سازمان ها تا دریافت گواهینامه ایزو 9001 ارائه می نماید .

ادامه مطلب ...
راهنمایی مشاوره مدیریت ، اخذ گواهینامه ایزو و مشاوره تعالی سازمانی